Как готовиться анализ бак посев мочи


Добавлено: 03.06.2018, 02:05 / Просмотров: 84493
Закрыть ... [X]

Контроль ефективності лікування бореліозу завжди є проблемою. Проблема полягає в тому, що, в випадку бореліозу, у нас обмежені діагностичні можливості. Фактично, ми можем провести аналізи на антитіла igM, igG та неспецифічні аналізи (загальний крові з формулою, ШОЕ, С – реактивний білок). ПЛР (ПЦР, ДНК) – дослідження, майже в усіх випадках, малоінформативне, тому що в крові кількість борелій, за правило, дуже мала, а поява бактерій в лікворі відбувається как готовиться анализ бак посев мочи в пізніх проявах хвороби при нейробореліозі.
Що до антитіл – igM виникають з початку хвороби та можуть зберігатися протягом 9- 12 місяців. Після успішного лікування igM прогресивно знижуються з 2-3 місяця після лікування. Повне зникнення igM відбувається на 6 – 9 місяці.
Ig G – перших 2-3 місяці після лікування може відмічатися навіть збільшення кількості антитіл. Це пов’язано з активною реакцією организму на загибель борелій під час лікування, та нормалізацією імунної відповіді. З 4- 6 місяця відмічається поступове зниження кількості антитіл. Повне зникнення igG відмічається протягом 1-5 років після лікування.

Тобто, після лікування повинні бути :
– нормалізація загального стану, неврологічної симптоматики та температури
– відсутність шкірних проявів хвороби,
– зниження або повне зникнення проявів артриту ( якщо були);
– нормальна лейкоцитарна формула, ШОЕ, негативний С- реактивний білок.
– поступове зниження ( до повної нормалізації) кількості антитіл.
Що до перших 4х пунктів – у мене немає ніякої інформації.
Що до останнього – контрольні аналізи краще проводити в одній лабораторії (для адекватного порівняння результатів). Режим контроля призначається лікарем індивідуально, залежно від стану та перебігу хвороби. Ваші результати на антитіла позитивні, але…. після лікування вони такими повинні бути. Числове значення кількості антитіл можна вважати відправним пунктом для подальших контролів.
Зараз проведіть загальний аналіз крові з формулою та аналіз на С- реактивний білок. З результатами раджу, все ж, звернутися до мене на консультацію для деталізації всіх обставин перебігу хвороби та планування правильної подальшої діагностично- спостережної тактики. тел. 050 322 22 98


Источник: http://cc.bingj.com/cache.aspx?q=%d0%ba%d0%b0%d0%ba+%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f+%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%b7+%d0%b1%d0%b0%d0%ba+%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b5%d0%b2+%d0%bc%d0%be%d1%87%d0%b8&d=4635229297639458&mkt=en-US&setlang=en-US&w=mZwLOXfbRNI724nI-2910vRssXYMgYCf


Поделись с друзьямиРекомендуем посмотреть ещё:Похожие новости


Какие цветы семенами посадить осенью фото
Как посадить кусты винограда
С поля едет урожай
Детка фаленопсиса как посадить
Каменный цветок сказ
Розовый цветок на айфоне
Сорт розы джульетт


Как готовиться анализ бак посев мочи Как готовиться анализ бак посев мочи Как готовиться анализ бак посев мочи
Как готовиться анализ бак посев мочи


Бак посев мочи: как сдавать, расшифровка, показания
Анализ ХГЧ при беременности: зачем сдавать, уровни ХГЧ поШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИ